O nás

Jmenuji se Dana Zárubová a jsem účetní a daňový poradce s dlouholetou zkušeností v tomto oboru. Mám praxi jak s vedením daňové evidence pro fyzické osoby, tak s vedením účetnictví pro fyzické osoby a  společnosti s ručením omezeným, drobné živnostníky, malé a střední firmy s různým oborem činnosti.

Firmu jsem založila v roce 1994 a daňovým poradenstvím se zabývám od roku 1997.

Nabízím komplexní vedení účetnictví od zadávání prvotních dokladů až po podání  přiznání ke všem daním, zpracování mezd, měsíční přehledy o stavu hospodaření, komunikace s bankami, pojištovnami, OSSZ, statistickým úřadem, atd.

Dále nabízím kontrolu Vašeho účetnictví, které pro Vás zpracovává Vaše účetní a Vy chcete mít jistotu, navíc potřebujete občas daňovou konzultaci či poradit s daňovou optimalizací. Nabízím zkušenosti, znalosti účetních předpisů a daňových zákonů, jsem pravidelným účastníkem vzdělávacích akcí v tomto oboru.

Jsem členkou Komory daňových poradců ČR, kde jsem povinně pojištěna pro výkon daňového poradenství a pro vedení účetnictví. Mohu Vás rovněž zastupovat před úřady, spolupracovat při kontrolách, odložit termín podání vašeho přiznání.

Pro zpracování účetnictví či daňové evidence  používám  účetní program STEREO a ÚČTO, mohu využít i software POHODA a MONEY S3.

Ráda vám poskytnu osobní přístup a časovou flexibilitu, vše záleží pouze na oboustranné domluvě, kdy je pro mě rozhodující Vaše spokojenost.

Rovněž odměnu za mou práci je možno sjednat buď za položku či úkon nebo měsíčním paušálem, který vždy vychází z reálných možností klienta, je předem domluven, je pro Vás přijatelný a je smluvně podložen.

Výhodou externě vedeného účetnictví je finanční úspora za zaměstnance, ušetříte za odbornou literaturu, za nákup a aktualizace účetního softwaru, za nákup kancelářských potřeb a za výdaje na provoz kanceláře pro stálou účetní.

Budu se těšit na úspěšnou spolupráci  s vámi.


Ing. Dana Zárubová

tel.: 724724120

e-mail: zarubova.dana@centrum.cz